0912 89 39 851

0935 913 32 81

021 36 41 60 35

واتس آپ

سینی زیر موتور ام وی ام X22

کد کالا :99

دسته کالا :MVM X22

نوع کالا :لوازم چرخ

قیمت کالا : استعلام شود

همراه با پیچ و مهره های مورد نیاز

شماره های تماس
 • 0912 89 39 851
 • -
 • 0935 913 32 81

سینی زیر موتور X22 یکی از آپشن های  میباشد
که از جمله مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره نمود :
- مقاوم در برابر ضربات شدید
- همراه با پیچ و مهره های مورد نیاز
- آلیاژ اصلی
- بدون هیچگونه سوراخ کاری  روی بدنه خودرو
- فابریک خودرو ام وی ام X22
- هواکشی موتور دارای طراحی مناسب
- جلوگیری از پرتاب سنگ واشیای دیگر از زیر خودرو به قطعات زیرین
- محفوظ ماندن از برخورد اجسام غلطان در جاده یا خیابان با لوازم زیر ماشین
- کمک کردن به خودرو در حفظ حرارت درونی و گرم شدن موتور در هوای سرد زمستان به موتور خودرو

سینی زیر موتور ام وی ام X22
 • شماره فنی
 • برند خودرو:
 • برند محصول:
 • نوع محصول:
  لوازم چرخ
 • کشور سازنده:
  چین
 • تامین کننده :
  پورمرتضی
 • گارانتی:
  اصالت کالا و سلامت فیزیکی قطعه
 • وضعیت انبار:
  موجود در انبار

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود.
در شرایط ویژه مانند تعطیلات یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت می باشد که از طریق تماس با ما می توانید از رویه ارسال مطلع شوید.

نکته مهم : تنها ارسال کالا بعد از سفارش تا قبل از ساعت 14 در همان روز ارسال می شود و در غیر این صورت کالا روز بعد ارسال خواهد شد.

تهران:
سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه تا ساعت 14 ثبت شوند، در صورت نیاز به تحویل در همان روز مبلغ ارسال به پیش فاکتور اضافه خواهد شد و سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده و روزهای تعطیل ثبت شوند روز بعد تحویل داده می‌شوند.

سفارشات تهران با مبلغ بالای 7.000.000 تومان و ارسال در روز بعد به صورت رایگان انجام خواهد شد.

تیپاکس:
تیپاکس برای سفارش‌های با محل تحویل خارج از تهران مشتریان برنامه‌ریزی شده است. تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد. سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، درب منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.

مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.

پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، پس از آن زمان ارسال در بیش از 80 شهر که تک مسیره هستند به طور معمول 24 ساعته است. سرویس‌دهی تیپاکس در شهرهایی که دو مسیره یا راه دور هستند، معمولاً  تا 72 ساعت انجام می‌شود.

چاپار:

چاپار برای سفارشات داخل تهران و شهرستان در نظر گرفته شده است که به صورت عادی سفارشات تهران در 24 ساعت و شهرستان 24 ساعت تا 72 ساعت بعد نسبت به مسیر و شهر درخواست کننده  تحویل داده خواهد شد.

سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، درب منزل تحویل داده می‌شوند و چاپار برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند. مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند

هدف اصلی ما رضایت کامل مصرف کننده می باشد که بر همین اساس خریداران می توانند کالای خریداری شده را طبق شرایط زیر تا 5 روز به مسترد نمایند .

 کالای ارسال شده مغایر سفارش اعمال شده از سوی خریدار باشد :

لطفا قبل از باز نمودن کالا در هنگام تحویل دقت داشته باشید که اطلاعات مندرج در لیبل و یا فرم سفارش روی بسته با کالای سفارش داده شده مطابقت داشته باشد . در صورت مغایرت در نوع کالا ، رنگ کالا و گارانتی درج شده می بایست از باز نمودن کالا خودداری نموده و مراتب را طی ۲۴ ساعت به واحد پشتیبانی ما اطلاع دهید

کالا از نظر فیزیکی در هنگام تحویل مشکل داشته باشد.

خریدار موظف است در هنگام تحویل کالا در حضور مامور تحویل کالا را چک نموده و در صورت هرگونه مشکل فیزیکی از قبیل شکستگی ، و یا خراشیدگی ان را با تایید مامور تحویل بلافاصله به تیم پشتیبانی ما اطلاع دهد و  طی زمان کمتر از ۲۴ ساعت با تیم ما جهت استرداد کالا هماهنگ نماید .

شرایط جایگزین و یا استرداد وجه حاصل از بازگشت کالا

پس از استرداد کالا درصورت تایید کارشناس فنی مبنی بر مغایرت کالا و یا سلامت فیزیکی کالا به یکی از سه حالت ذیل به مشتریان پاسخ داده خواهد شد:

1- درصورتی که خرابی ذاتی باشد و یا معیوب باشد با کالای سالم جایگزین و برای مشتری ارسال خواهد شدیا درصورت ناموجود بودن، مبلغ کالا به مشتری عودت داده خواهد شد.

2- کالای برقی به هیچ عنوان قابل بازگشت نمی باشد.


3- در صورتی که خریدار از خرید خود منصرف شده باشد 60 درصد مبلغ قرار داد کالا کسر خواهد شد.ما مسئولیتی در قبال محصولاتی که با بسته‌بندی اصلی و سالم ارسال نشده‌اند نخواهد داشت.


پرداخت هزینه برگشت کالا :

به هر دلیلی که اثبات شود که اشتباه از سوی ما بوده است هزینه حمل کالای برگشتی به خریدار بازپرداخت خواهد شد.

برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه ارسال شود و یا می توانید به صورت پس کرایه کالا را به ما برگشت دهید .

در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط واحد فنی ما ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، بر عهده خریدار می باشد

 

 زمان ارسال کالا به مشتری :

نکته مهم : تنها ارسال کالا بعد از سفارش تا قبل از ساعت 14 در همان روز ارسال می شود و در غیر این صورت کالا روز بعد ارسال خواهد شد

ما تمام سعی خود را همواره در ارسال سریع سفارشات به مصرف کنندگان دارا می باشد . ولی همواره زمان ارسال بسته به مشتری با موجودیت کالا برای تهران از همان روز تا ۲۴ ساعت و شهرستان از ۲۴ ساعت تا ۴۸ ساعت از زمان ثبت سفارش می باشد .

هزینه ارسال :

خریداران عزیز با توجه به نوع درخواست ارسال و تهران و یا شهرستان بودن سفارش در زمان خرید می توانند هزینه ارسال و نوع پرداخت ان را انتخاب نمایند .

امکان تغییر ادرس سفارش :

در صورتی که کالا هنوز از طرف ما ارسال نشده باشد امکان تغییر ادرس برای خریداران مهیا می باشد که در ان شرایط می بایست با تیم پشتیبانی تماس ما تماس حاصل نمایند و ادرس جدید را اعلام نمایند.

درخواست ارسال سریع و یا دریافت حضوری :

مشتریانی که درخواست دریافت حضوری و یا ارسال سریع را داشته باشند می توانند پس از ثبت سفارش کالای خود به صورت حضوری پس از هماهنگی با واحد فروش و پشتیبانی ما به دفتر ما مراجعه و کالای خود را دریافت نمایند و یا با واحد ارسال ما تماس حاصل نمایند و درخواست ارسال به صورت ارسال به غیر ( یعنی درخواست ارسال خارج از نوبت ارسال ما که شامل هزینه ارسال بیشتر خواهد بود ) را نمایند .

حمل رایگان

بالای +7 میلیون تومان

ارسال کالا

به تمام نقاط کشور

بازگشت کالا

بدون باز شد بسته

نحوه ارسال کالا

ثبت تا قبل از ساعت 14 در همان روز